Алмаздың жоғары жылу өткізгіштігі бар және оны жылу басқару материалы ретінде (жылу шашқыштар, инкапсуляциялық материалдар, субстраттық материалдар және т.б.) қолдануға болады; сонымен қатар ол жоғары қуатты RF, оптоэлектрондық және жоғары кернеулердің күштік жартылай өткізгіштік құрылғылары үшін өте жарамды. Қазір біз 2,5 дюйм диаметрлі біртекті эпитаксиалды біркристалды алмаз жылу басқару материалдарын ұсына аламыз.
| Қасиеттері | |
| Көлемдік электрлық кедергі (Rv) | 1×1012ω·см |
| Беттік электрлық кедергі (Rs) | 1×1010ω·см |
| Термік проводимдік | 2000 Вт/мК-ден артық |
| Жылу диффузиясы | >11,1 см 2/s |
| Термік кеңістік коэффициенті | 1,0±0,1 ppm/K |
| Процестің стандарты | |
| Кристаллографиялық бағытталу | 100 110 111 |
| Негізгі беттің бағытталуы үшін аздап көлбеу жасалу | ±3° |
| Жиі өндірілетін өнімнің өлшемі |
5 мм × 5 мм × 0,5 мм 10 мм × 10 мм × 0,5 мм 15 мм × 15 мм × 0,5 мм |
| Көлденең дәлдік шегі | ±0.05мм |
| Қалыңдықтың төзімділігі | ±0.1мм |
| Бетінің кедір-бұдырлығы | <10 нм |
| Шеберлік қиыну | Лазерлік кесу |
Әртүрлі өлшемде және пішінде өсірілген ақ және әртүрлі түсті зертханалық алмаздар;
Сертификатталған/сертификатталмаған тастар, жұптарға құрылған тастар және калибрленген пакеттер түрінде ұсынылады.