Алмаздың өте кең тыйым салынған жолағы алмаздың тыйым салынған аймағындағы терең энергетикалық деңгейдегі ақаулардан люминесценция шығаруға мүмкіндік береді, бұл ақаулардың сіңіруінсіз болады; нәтижесінде азоттық бос орын (NV) немесе кремнийлік бос орын (SiV) орталары сияқты ақауға негізделген түрлі түсті орталар пайда болады, олар «жалғыз атомдар» сияқты дискретті энергетикалық деңгейлерге ие. NV түсті орталарының қалыпты температурада өте жоғары тұрақтылығы мен алмаздың өте жақсы шуға және кедергіге төзімділігі алмазды әсіресе дәл кванттық ақпарат өңдеуге, кванттық байланысқа және кванттық есептеуге өте қолайлы етеді.
| Қасиеттері | |
| Азот мөлшері | 20 ppb-ден аз |
| Термік проводимдік | 2000 Вт/мК-ден артық |
| Процестің стандарты | |
| Кристаллографиялық бағытталу | 100 110 111 |
| Негізгі беттің бағытталуы үшін аздап көлбеу жасалу | ±3° |
| Жиі өндірілетін өнімнің өлшемі | 10 мм × 10 мм × 2 мм ішінде |
| Көлденең дәлдік шегі | ±0.05мм |
| Қалыңдықтың төзімділігі | ±0.1мм |
| Бетінің кедір-бұдырлығы | <10 нм |
| Шеберлік қиыну | Лазерлік кесу |
Әртүрлі өлшемде және пішінде өсірілген ақ және әртүрлі түсті зертханалық алмаздар;
Сертификатталған/сертификатталмаған тастар, жұптарға құрылған тастар және калибрленген пакеттер түрінде ұсынылады.