Жеке кристалды CVD алмаз қиып алу, ұнтақтау және бұрғылау құралдары үшін негізгі суперқатты материал компоненті ретінде қолданылуы мүмкін, ол қаттылық, дәлдік және жылу шашу талаптарын қанағаттандырады. Біз өндіретін алмаз құралдарының пышақтары контур дәлдігі 50 нм-нан аз және беттің тегістігі 1–2 нм болатындай өте жоғары дәлдікке ие болады, бұл айна бетін өңдеу эффектісін қамтамасыз етеді. Өнімнің өлшемі, пішіні, беттің тегістігі мен кристалл бағытын тапсырыс бойынша жасауға болады.
| Қасиеттері | |
| Виккерс қаттылығы | 10000 кг/мм² |
| Термік кеңістік коэффициенті | 1,0±0,1 ppm/K |
| Тығыздық | 3,515 г/см³ |
| Термік проводимдік | ≥2000 Вт/(м·К) |
| Оптикалық өтімділік (8–12 мкм) | ≥70.5% |
| Диэлектрлік тұрақты (35 ГГц) | 5,5±0,3 Ф/м |
| Сыну беріктігі (3×4×10 мм³) | 2000 МПа |
| Процестің стандарты | |
| Кристаллографиялық бағытталу | 100 110 111 |
| Негізгі беттің бағытталуы үшін аздап көлбеу жасалу | ±3° |
| Жиі өндірілетін өнімнің өлшемі |
3 мм × 3 мм × 0,8 мм 4 мм × 2 мм × 0,8 мм 3 мм × 2,5 мм × 0,8 мм |
| Көлденең дәлдік шегі | ±0.05мм |
| Қалыңдықтың төзімділігі | ±0.1мм |
| Бетінің кедір-бұдырлығы | <10 нм |
| Шеберлік қиыну | Лазерлік кесу |
Әртүрлі өлшемде және пішінде өсірілген ақ және әртүрлі түсті зертханалық алмаздар;
Сертификатталған/сертификатталмаған тастар, жұптарға құрылған тастар және калибрленген пакеттер түрінде ұсынылады.