| Қасиеттері | |
| Виккерс қаттылығы | 10000 кг/мм² |
| Жон модулі | 1050 ГПа |
| Термік кеңістік коэффициенті | 1,0±0,1 ppm/K |
| Пуассон нисбаты | 0.1 |
| Тығыздық | 3,515 г/см³ |
| Созылу беріктігі (қалыңдығы 500 мкм) | 750 МПа |
| Процестің стандарты | |
| Кристаллографиялық бағытталу | 100 110 111 |
| Негізгі беттің бағытталуы үшін аздап көлбеу жасалу | ±3° |
| Өнімнің өлшемі | 42 мм × 42 мм ішінде |
| Көлденең дәлдік шегі | ±0.05мм |
| Қалыңдықтың төзімділігі | ±0.1мм |
| Бетінің кедір-бұдырлығы | <10 нм |
| Шеберлік қиыну | Лазерлік кесу |
Әртүрлі өлшемде және пішінде өсірілген ақ және әртүрлі түсті зертханалық алмаздар;
Сертификатталған/сертификатталмаған тастар, жұптарға құрылған тастар және калибрленген пакеттер түрінде ұсынылады.