Алмаз бетіне металдық қабат жағу арқылы алмазға электр өткізгіштік, металдарға ұқсастық және ылғал сіңіру қабілеті беріледі; бұл материал бетінің физикалық және химиялық қасиеттерін жақсартады және сығылуға төзімділігін арттырады. Біз алтын, мыс, никель және басқа материалдардан жасалған қабаттары бар жағылған алмазды шығарамыз.
| Қасиеттері | |
| Термік проводимдік | ≥600 Вт/(м·К) |
| Термік кеңістік коэффициенті | 4,5–8 ppm/К (реттелетін) |
| Тығыздық | 5,6 г/см³ |
| Жер бетінің өзгеруі | Хром, Никель |
| Өту қабаты | Титан, Платина |
| Темірлену қабаты | Алтын, мыс |
| Процестің стандарты | |
| Кристаллографиялық бағытталу | 100 110 111 |
| Негізгі беттің бағытталуы үшін аздап көлбеу жасалу | ±3° |
| Жиі өндірілетін өнімнің өлшемі |
3 мм × 5 мм × 0,5 мм 4,5 мм × 5,5 мм × 0,5 мм 5,5 мм × 5,5 мм × 0,5 мм |
| Көлденең дәлдік шегі | ±0.05мм |
| Қалыңдықтың төзімділігі | ±0.1мм |
| Бетінің кедір-бұдырлығы | <10 нм |
| Шеберлік қиыну | Лазерлік кесу |
Әртүрлі өлшемде және пішінде өсірілген ақ және әртүрлі түсті зертханалық алмаздар;
Сертификатталған/сертификатталмаған тастар, жұптарға құрылған тастар және калибрленген пакеттер түрінде ұсынылады.