Алмаз/мыс құрамды материалдары алмазды мыс матрицасымен біріктіру арқылы алынады. Бұл материал жоғары жылу өткізгіштігі мен төмен ұлғаюымен сипатталады, ол жоғары қуатты электронды компоненттердің жылу шашуында қолданылған кезде жылу шашу ортасын маңызды түрде жақсартып, құрылғының сенімділігі мен тұрақтылығын әлдеқайда арттырады. Сонымен қатар, алмаздың құрамы мен морфологиясын жобалау арқылы материалдың жылу өткізгіштігі мен ұлғаю коэффициенті әртүрлі нақты қолдану жағдайларына сай жобаланып және реттеледі.
| Қасиеттері | |
| Термік проводимдік | 650–800 Вт/(м·К) |
| Меншікті жылу сыйымдылығы | 1,9 Дж/см³·К |
| Термік кеңістік коэффициенті | 4,5–8 ppm/К (реттелетін) |
| Тығыздық | 5,6 г/см³ |
| Жер бетінің өзгеруі | Хром, Никель |
| Темірлену қабаты | Алтын |
| Процестің стандарты | |
| Кристаллографиялық бағытталу | 100 110 111 |
| Негізгі беттің бағытталуы үшін аздап көлбеу жасалу | ±3° |
| Өнімнің өлшемі | 30 мм × 30 мм × 12 мм ішінде |
| Көлденең дәлдік шегі | ±0.05мм |
| Қалыңдықтың төзімділігі | ±0.1мм |
| Бетінің кедір-бұдырлығы | <10 нм |
| Шеберлік қиыну | Лазерлік кесу |
Әртүрлі өлшемде және пішінде өсірілген ақ және әртүрлі түсті зертханалық алмаздар;
Сертификатталған/сертификатталмаған тастар, жұптарға құрылған тастар және калибрленген пакеттер түрінде ұсынылады.