Жеке кристалды алмаз бетіне микроканалдық құрылым жасау арқылы жоғары жылу шашу әсерін алуға болады; бұл құрылым ішкі жылуды сұйықтық арқылы сыртқа шығарады. Біз беттік графикасын тапсырыс бойынша құрастыруға болатын алмаз микроканалдарын өндіреміз.
| Қасиеттері | |
| Көлемдік электрлық кедергі (Rv) | 1X10 12ω·см |
| Беттік электрлық кедергі (Rs) | 1X10 10ω·см |
| Термік проводимдік | 2000 Вт/мК-ден артық |
| Жылу диффузиясы | >11,1 см²/с |
| Термік кеңістік коэффициенті | 1,0±0,1 ppm/K |
| Процестің стандарты | |
| Кристаллографиялық бағытталу | 100 110 111 |
| Негізгі беттің бағытталуы үшін аздап көлбеу жасалу | ±3° |
| Өнімнің өлшемі | 30 мм × 30 мм × 12 мм ішінде |
| Көлденең дәлдік шегі | ±0.05мм |
| Қалыңдықтың төзімділігі | ±0.1мм |
| Бетінің кедір-бұдырлығы | <10 нм |
| Шеберлік қиыну | Лазерлік кесу |
Әртүрлі өлшемде және пішінде өсірілген ақ және әртүрлі түсті зертханалық алмаздар;
Сертификатталған/сертификатталмаған тастар, жұптарға құрылған тастар және калибрленген пакеттер түрінде ұсынылады.